Twój unikatowy e-sklep

Jeśli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało oryginalne oprogramowanie, które jest jasne w użytku i zarazem pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko dlatego, żeby zapewnić naszym partnerom i ich klientom świadczenia na najwyższym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na platformie Shopelo.pl to dostęp do narzędzi dostosowanych do różnych oczekiwań osób, chcących rozpocząć sprzedaż przez Internet. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności oraz wysyłek, w tym do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – bez potrzeby podpisywania umów z firmami kurierskimi. To integracje z platformami sprzedażowymi, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami cen, a to tylko część oferowanych przez nas usług.

Według zebranych przez nas informacji, wykorzystywanie opracowanych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań pozwala firmie oszczędzić do kilku godzin każdego dnia. Nasi eksperci stale pracują nad aktualizacjami, abyś jako sprzedawca mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując jednocześnie maksimum czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci dobrać korzystny plan, przystosowany do Twoich potrzeb. Co więcej, masz okazję przetestowania naszej platformy za darmo przez 14 dni. Przekonaj się, że używanie jej jest naprawdę proste i zacznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Zakładając sklep internetowy na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, jeśli jesteś miłośnikiem czegoś oraz marzysz, by połączyć zainteresowanie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To świetne wyjście, jeżeli chcesz dorobić do wynagrodzenia, ale też przetestować koncepcję na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś do końca przekonany, jak zostanie przyjęty przez konsumentów. Załóż sklep internetowy na Shopelo.pl i zostań naszym partnerem. Nasi eksperci służą pomocą na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, po znacznie więcej szczegółów.